Hakkımızda

Hakkımızda

Yöresinden Gıda  profesyonellerin yönettiği, kurumsallığı hedeflemiş bir firmadır. Gücünü, kurucu ortaklarının ve çalışanlarının "doğa” ve "insan” sevgisinden alır.


YÖRESİNDEN GIDA Ailesi’nde aynı etik değerlere sahip kurucular, yönetim kurulu üyeleri ve bu değerleri benimseyen çalışanlar, ortak hedeflere ulaşmak için çaba göstermektedir.

YÖRESİNDEN’ i diğer şirketlerden farklı ve ayrıcalıklı kılan; ödün verilmeyen bu değerler ile çözülmeyen birlik ruhudur.
YÖRESİNDEN GIDA  Ailesi olarak; her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak, ülkemiz organik sektöründe kalitenin önderi olmak için çalışıyoruz. Seçtiğimiz hedef, yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada insanlara en iyi ürünü, mükemmel hizmet anlayışımızla sunarak; markamızı gelecek kuşaklara taşımaktır.

Vizyonumuz

Bu yolda ilerlerken temel değerlerimiz olan; dürüstlük, şeffaflık, güvene dayalı çalışma, vefa, etkin iletişim doğaya ve çevreye saygılı olmak kavramları bize ışık tutacaktır.

Misyonumuz

Şirket olarak her türlü faaliyet ve işlemimizde Organik Gıda sektörünün etik-mesleki ilkelerine ve profesyonel davranış kurallarına uyarız. Birleşmiş Milletler’in Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne katılarak, taahhüt ettiğimiz gibi, insan hakları, çalışma koşulları, çevre ve temiz toplumla ilgili evrensel ilkelere tam uyum sağlar, içselleştirdiğimiz bu ilkelerin tüm paydaşlarımız tarafından da uygulanması için gerekli hassasiyeti gösteririz. Toplumun gelişmesine ve çevrenin korunmasına destek veririz.